На Київщині п'яний водій збив двох велосипедистів: тіло загиблого кинув у криницю
Внаслідок проведення оперативно-розшукових заходів, працівники Державтоінспекції через декілька годин виявили пошкоджений автомобіль "ВАЗ-2104", що, як з'ясувалося, належить приватній фірмі. Того трагічного вечора за кермом легковика був водій, 1962 р.н. Він зізнався слідчим, що увечері 11 травня, поблизу перехрестя автодоріг, скоїв наїзд на велосипедиста. Коли ж зрозумів, що накоїв, вирішив приховати сліди злочину. Він завантажив у багажник тіло загиблого чоловіка (ним був мешканець Кашперівки, 1956 р.н.), відвіз його до с. Скибенці й кинув у стару криницю.
На щастя, зловмисник, не помітив, що на велосипеді їхало двоє людей, і одного з них від потужного удару відкинуло далеко на узбіччя. Ця обставина врятувала юнаку життя.
Як повідомили в Державтоінспекції Київської області, водій легковика перебував у стані алкогольного сп'яніння під час скоєння ДТП. Наразі його затримано, порушено кримінальну справу. Слідство триває.
Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України

